EMADDER’den paylaşılan mesajda şu ifadeler kullanıldı, “ Sn Ramazan Kubat @kubat_ramazan Sayın Genel Başkan Kemal KILIÇDAROĞLU’nun  “Genel Başkan Danışmanlığı”göreviz hayırlı olsun. @EmadDernegi olarak adil, huzurlu ve demokrasimize yakışan bir seçim olmasını dileriz.

Seçim koordinasyonu yaparken,  lütfen kimlerin mağduriyetininin ne büyüklükte olduğunu, kimlerin kırgın olabileceğini, çalışma barışının nasıl bozulmuş olduğunu lütfen gözden kaçırmayın.

Biz kitle olarak, 1 ay, veya bir kaç yıl  işe geç başladığımız için 17/20 yıl akranlarımızdan fazla çalışmak zorunda bırakılan  bu ülkenin eşit vatandaşlık haklarına sahip çalışanlarıyız.

Bu mağduriyetle ilgili olarak  Sayın Genel Başkan Kemal KILIÇDAROĞLU’ ndan bir video ile paylaşım yapmasını arzu ediyoruz. Biz de;  HAKKIMIZ OLANI KİMSEYE BIRAKMAK İSTEMİYORUZ ..! Saygılarımızla”

2000 sonrası SGK’lılarla ilgili flaş gelişme! 2000-2008 arası O kişilere şartsız koşulsuz 2000 sonrası SGK’lılarla ilgili flaş gelişme! 2000-2008 arası O kişilere şartsız koşulsuz