EYT mağdurlarının sorununun kısmen çözülmesinin ardından diğer mağduriyetlere de dikkat çekilmektedir. Bağkur tescil affı mağduriyeti de bu konulardan biridir. Bildiğimiz gibi EYT yasası, yüz binlerce kişiyi mağdur etmiş ve tepkilere neden olmuştur.

BAĞKUR TESCİL MAĞDURLARI TEPKİLİ

Bağkur tescil mağdurları, yaşadıkları mağduriyetin giderilmesi için çözüm beklemektedir. EYT yasasını çıkaran hükümetin Bağkur tescil mağdurlarını göz ardı etmesi büyük tepkilere yol açmıştır.

Bağkur mağdurlarının sorunu, vergi affının çıkmasına rağmen Bağkur mağdurlarının göz ardı edilmesidir. Bu durum, yüz binlerce vatandaşın mağdur olmasına sebep olmuştur. Mağduriyetlerine çözüm bekleyen Bağkur sigortalıları, prim gün sayılarının eşitlenmesini ve kolaylıkla borçlanma imkanı sağlanmasını talep etmektedir. Özellikle 2000 öncesi tescil mağduriyetinin giderilmesi ve vergi affına Bağkur affının da eklenmesi, yüzlerce vatandaş tarafından beklenmektedir.

Erken emeklilikte sürpriz gelişme yaşandı! Sigorta başlangıcı tam 6 yıl geri çekildi!1999 öncesi ve 2000 sonrası için li Erken emeklilikte sürpriz gelişme yaşandı! Sigorta başlangıcı tam 6 yıl geri çekildi!1999 öncesi ve 2000 sonrası için li