Kayapa Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmaların 4 grupta 16 takımla yer aldığı KAYAPA OSB & KSİAD 2. Geleneksel Futbol Turnuvası oynanan şampiyonluk ve 3.’lük maçlarıyla tamamlandı.

Final maçında Loyal Makina, rakibi Ünverler Makina’yı 3-2 yenerek şampiyon olurken Sönmez Makina, Erbend Makina’yı 1-0 mağlup ederek turnuvayı 3. olarak tamamladı. Şampiyonluk kupasını Loyal Makina’ya veren Kayapa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Toy, düzenledikleri turnuvanın centilmence geçtiğini söyleyerek katılan tüm takımları tebrik etti.

Bursa'da motosiklet ve bisiklet sürücüleri çarpıştı, yaralılar var Bursa'da motosiklet ve bisiklet sürücüleri çarpıştı, yaralılar var

KSİAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Güler, Ünverler Makina’ya 2.’lik kupasını verirken KSİAD Yönetim kurulu üyesi Abdullah Nişancıoğlu da 3.’lük kupasını Sönmez Makina’ya takdim etti.

Organizasyon sonunda ayrıca ‘En Centilmen Takım’ ödülünü Bursa Trim Otomotiv takımı alırken, turnuvanın gol kralı Ünverler Makina’dan Oğuzhan Varışlı, en iyi kalecisi ise Loyal Makina’dan Rüstem Gültekin oldu.