Üzücü olay, Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde  Şeyhmüftü Camii yanında bulunan Kafkas Taksi durağında civarında yaşandı. Durak yanında arkadaşıyla sohbet eden Suat Sargın (40), yanlarına gelen L.A. (42) tarafından kalbinden bıçaklandı.

Görgü tanığının ifadesine göre L.A, Sargın’ı konuşmak için hemen yanlarında bulunan taksiye çağırdı, ikili yaklaşık 5 metre yan yana yürüdükten sonra cinayet zanlısı L.A yanında bulunan bıçağı çıkararak Suat Sargın'nın göğsüne sapladı.  Sargın aldığı darbenin ardından ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Hiç düşünmeden teslim etti Hiç düşünmeden teslim etti

KATİLİN SORGUSU DEVAM EDİYOR

Taksiciyi katleden  L.A olay yerinden uzaklaşırken, emniyet güçlerinin sıkı takibi sonucu Tatkavaklı bölgesinde yakalandı. Zanlı ilk ifadesinde cinayet aleti olan bıçağı bir beze sararak olay yerinin çok yakınında bulunan bir telefon satıcısına "Bu paket burada dursun almaya geleceğim" diyerek bıraktığı öğrenildi. L.A’nın  emniyetteki sorgusu devam ederken, taksicinin cansız bedeni Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.