Mahallede vefat edenler için düzenlenen cenaze merasimlerini camiden, mezarlığa kadar takip eden köpek, vatandaşları şaşırtıyor.

Balıkesir’in Manyas ilçesi Akçaova Mahallesi Muhtarı Bahattin Doğrul, “Messi iki yıldan beri mahallemizden kim vefat ettiyse salanın okunmasıyla birlikte soluğu cenaze evinde alıyor, helallik alınıp, dua ederken bekliyor ve sonrasında bizimle birlikte mezarlığa kadar gelip, cenaze defnedilene kadar oradan ayrılmıyor. Defin işleminden sonra da cemaatle beraber mezarlıktan ayrılarak, mahalle içerisinde dolaşmayı sürdürüyor. Biz zaten cenazelerimizde Messi’yi göremezsek telaşeye kapılıyoruz, ancak o bir yerlerden çıkıp cenazeye yetişiyor” dedi.

Destek ödemeleri için düğmeye basıldı Kredi desteği geldi 12 ay vade ile 20 bin TL kredi verilecek! Ödemeler başladı Destek ödemeleri için düğmeye basıldı Kredi desteği geldi 12 ay vade ile 20 bin TL kredi verilecek! Ödemeler başladı

Sokak köpeğinin mahalledeki tüm cenazelere katılması mahalle halkı tarafından ilgiyle karşılanıyor. Halk, Messi’nin bu hareketini vefa örneği olarak değerlendiriyor.

14 MAYIS'TA BABAMI EVE KİLİTLEYECEĞİM