Yaşanan hayat pahalılığının vatandaşı çileden çıkardığını söyleyen Aydın’a bir simitçi, "Daha bu sabah bir kadın utana sıkıla yanıma gelerek 4 liralık simidi veresiye almak istedi. 'Ay başında ödesem olur mu?' dedi. Yıllardır simitçilik yapıyorum ilk defa böyle bir durumla bu dönemde karşılaştım" diyerek isyan etti.

“SABREDECEK GÜÇLERİ KALMADI”

Her yerde olduğu gibi Karacabey'de de vatandaşların zamlardan, hayat pahalılığından belini doğrultamaz durumuna geldiğini söyleyen Erkan Aydın, "Kime dokunduysak esnafından, pazarcısına, öğrencisinden, simitçisine bin ah işittik. Vatandaşımızı 4 liralık simidi dahi alamayacak duruma getirenler hala utanmadan halkımızda dalga geçen açıklamalar yapıyorlar. Cumhurbaşkanı da 2002'den bu yana hala vatandaşımızın sabretmesini istiyor. Sabredecek ne güçleri kaldı, ne de paraları" diye konuştu.

“ÜLKEYE HUZUR VE REFAH GETİRECEĞİZ”

"Siftah yapmadan dükkan kapatıyorum. Dayanacak gücümüz kalmadı, bizi kurtarın, tek umudumuz sizsiniz" diyen bir esnafa Aydın, "Projelerimiz hazır, ilk seçimde iktidar olacağız ve ülkemize huzuru, refahı getireceğiz" dedi.