Yeni neslin kullanmadığı 90’lı yılların markası Nokia geri dönüyor. Efsane telefona yapılan yeni eklemeler herkesin ilgisini çekecek.

Nokia, HMD Global markası altında eski efsanevi telefonlarına yeni bir soluk getirmeye devam ediyor. Son olarak, geçtiğimiz yıl içinde birçok klasik Nokia modeline yeniden hayat veren firma, şimdi de 3210 modelini günümüze uyarlamak için harekete geçiyor.

Uyuşturucu kadar tehlikeli! Uyuşturucu kadar tehlikeli!

HMD, özellikle gelişmekte olan pazarlara odaklanarak ciddi bir yatırım yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Kenya'da düzenlenen bir etkinlikte yeni HMD ve Nokia telefonlarını tanıtan firma, Nokia 225 4G ve HMD Pulse ürünlerinin ardından 2024 model Nokia 3210'u da duyurdu.

Yeni Nokia 3210 modeli, göz alıcı bir mavi renge sahip olacak ve efsanevi Nokia 3210'un tasarım öğelerini ve kimliğini koruyacak. 1999 yılında piyasaya sürülen orijinal Nokia 3210'un modernize edilmiş versiyonu, 2024 yılında dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Akıllı telefon kategorisine girmeyen bu cihaz, muhtemelen 4G bağlantısı gibi çağdaş özelliklere sahip olacak ve WhatsApp gibi popüler uygulamaları destekleyecek.

Editör: Bilal Kayaaltı