Maaşlara yönelik ve emeklilerle ilgili promosyon kampanyaları sürecinde bankalar sürekli yenilemeler yapıyor.

Genellikle ayın ilk gününde ilan edilen bu maaş promosyonu kampanyaları ile emeklilerin o ay alabilecekleri maaş promosyonlarının miktarları belirleniyor. Ocak 2024 döneminde emekli maaş promosyonu kampanyasını açıklayan ilk bankalardan birisi de Akbank oldu.

Akbank 2024 yılının ilk gününde emekli maaş promosyonu kampanyasını açıkladı. Emeklilere bu kampanya kapsamında Ocak ayının sonuna kadar maaş promosyonu ödemeleri yapılacak. Ocak ayı içinde Akbank ile emekli maaş promosyonu anlaşması yapacak olan emekliler şu ödemeleri alabilecekler:

-Emekli maaşı 3.500 TL’ye kadar olanlara: 6.000 TL

-Emekli maaşı 3.500 TL – 7.500 TL arasında olanlara: 7.000 TL

Emeklilere yeni bir fırsat! Maaşlarınızı bu bankalardan alıyorsanız size cazip teklifleri var Emeklilere yeni bir fırsat! Maaşlarınızı bu bankalardan alıyorsanız size cazip teklifleri var

-Emekli maaşı 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara: 9.000 TL

-Emekli maaşı 10.000 TL ve üzeri olanlara: 10.000 TL

Akbank’ın emekli maaş promosyonu kampanyasından yararlanacak olan emekli müşterilere bir de ek promosyon imkanı veriliyor. Bu ek promosyonun alınması için tek şart bulunuyor. Müşteriler Akbank’a otomatik fatura ödeme talimatı vererek ek promosyon alabilecekler. Her 1 adat otomatik fatura ödeme talimatına 400 TL verilecek ve bu şekilde 2.000 TL’ye kadar ödeme alınabilecek.

Editör: Bilal Kayaaltı