Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, merkez hizmet binasında bulunan başkanlık makamının kapılarını, kendisine tebrik dileklerini iletmek isteyen vatandaşlara açtı. Sosyal medya üzerinden yaptığı çağrı ile vatandaşları, belirli gün ve saat aralığında makamında kabul eden Başkan Aydın, her kesimden yüzlerce misafirle olan samimiyeti dikkatlerden kaçmadı.  

Belirlenen program doğrultusunda, belediye makamını ziyaret eden vatandaşlar, Başkan Aydın’ı tebrik ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Vatandaşlarla görüşerek, talep, öneri ve şikayetlerini dinleyen Aydın, halk tarafından kendisine iletilen taleplerin yerine getirilmesi ve sıkıntıların giderilmesi için  sık sık not aldırttı. 

Bursa'yı dolu vurdu, tarlalarda zarar oluştu Bursa'yı dolu vurdu, tarlalarda zarar oluştu

KAPILARIMIZ SONUNA KADAR AÇIK

Ziyaretler sırasında vatandaşlarla samimi bir ortamda sohbet eden Başkan Aydın, “Türkiye’nin en güzel ilçesi Osmangazi’de hemşehrilerimize hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her zaman birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize değer katacak projeleri hayata geçirmenin gayreti içinde olacağız. Tebrik ziyaretinden bulunan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Kapılarımız tüm halkımıza sonuna kadar açık olacak” dedi.

SAKARYA VE ULU MAHALLE’DEN KOMŞULARIYLA DA GÖRÜŞTÜ

Yaklaşık 30 yıldır Bursa’nın Osmangazi İlçesi Sakarya Mahallesi’nde eczacılık yapan Başkan Erkan Aydın, Ulu Mahalle ve yakın semtlerden  gelen komşularıyla da yakından ilgilendi, sohbet etti.

Editör: Bilal Kayaaltı