Ünlü şarkıcı Haluk Levent, birkaç gün önce evlenen yakın arkadaşı Gamze Özçelik hakkında yapılan yoruma sessiz kalamadı. Yorumu yapan kişiyi uyaran Levent, "Eski erkek arkadaşı tarafından ilişkisi istismar edilen kadın için bunları yazmak kadın onuruna aykırıdır. Silelim tweeti" dedi.

Haluk

Dünya çapında faaliyet gösteren iyilik kurumu Umuda Koşanlar Derneği'nin yöneticiliğini yapan Gamze Özçelik, geçen günlerde Boşnak asıllı Avustralyalı aktör Reshad Strik ile evlendi. Nikahıyla gündeme gelen Özçelik hakkında çirkin bir yorumda bulunan bir X kullanıcısını gören Haluk Levent ise tepki gösterdi. 

Bursa Festivali'ne yıldız yağacak Bursa Festivali'ne yıldız yağacak

Özçelik'in evlilik haberinin ardından bir paylaşım yapan kadın kullanıcı "Gamze Özçelik ne kadar değişmiş, maşallah nurlanmış. Nokia 6600 cep telefonum vardı açar izlerdik" dedi. Yorumu gören Özçelik'in yakın arkadaşı Haluk Levent ise kullanıcıya cevap vererek "Merve! Yapmamalısın! Eski erkek arkadaşı tarafından ilişkisi ifşa ve istismar edilen kadın için bunları yazmak kadın onuruna inandığımız değerlerin tümüne aykırıdır. Yakinen biliyorum yıllardır insanlık için emek veriyor. Haydi silelim tweeti" ifadelerini kullandı. Kadın kullanıcı Haluk Levent'in yorumunun ardından paylaşımı sildi. Odatv

Editör: Haber Merkezi