Keskinoğlu’nun; fileturka, mexico shots,kovva, lokum, çıtır filetom, chicken rings, kasap köfte ve kebap gibi acılı ve baharatlı lezzetleri, hem iç pazarda hem de global pazarlarda yenilikçi tatlar olarak ön plana çıkıyor. Ar-Ge merkezi olduktan sonra mevcut projelerini daha geniş kapsamlı olarak yürütmek için ekibini güçlendiren Keskinoğlu, patent başvurularında da bulunmaya başladı.

Keskinoğlu, Ar-Ge çalışmalarını sadece yeni ürünler özelinde değil, aynı zamanda sağlıklı, lezzetli ve güvenli gıda sürecini destekleyecek ve geliştirecek tüm üretim ve tedarik aşamalarında da sürdürüyor.

SEKTÖRE FARK GETİRECEK

Bursalı tekstilciler Paris’ten ihracat anlaşmalarıyla döndü Bursalı tekstilciler Paris’ten ihracat anlaşmalarıyla döndü

Matlı grubu, Ar-Ge vizyonu doğrultusunda sağlıklı ve besin değeri yüksek ürünleri en uygun maliyetle tüketicilerine ulaştırmayı ve özellikle de yeni neslin protein içeren ürünler tüketmesini hedefliyor. Bu kapsamda, üniversite-sanayi, sanayi-sanayi ve sivil toplum kuruluşları ile iş ortaklıkları geliştirerek yeni projeler oluşturmayı ve böylece üretim ve tedarik süreçlerinde sağlanacak geliştirmeler ile sektörde fark meydana getirecek ürünler ortaya koymayı amaçlıyor.