Medyaradar'ın gizemli yazarı Keskin Kalem yine medya dünyasında ses getirecek bir yazıya imza attı. O yazıda; "Fazla lakırdıya gerek yok, merak ettiğiniz rakamı işte yazıyorum:
Bay Portakal önümüzdeki yıl için Sözcü TV’den tam 14 MİLYON TL alacak!
Evet yanlış duymadınız…

2454585

TRT'de skandallar da bankamatik memurları da bitmiyor TRT'de skandallar da bankamatik memurları da bitmiyor

Bu arada yıllık dediğime bakmayın, malumunuz sırdaşlar kendisi 8-9 ay çalışıyor…
Yazları da İzmir’de geçiriyor. Durun daha bitmedi, bu paraya ek olarak İzmir-İstanbul uçak biletleri… Araç kiti (benzin parasını bile Sözcü ödeyecek) Bitmedi...Bay Portakal’ın evi İzmir’de olduğu için, İstanbul’da bir otelde kalıyor. Otelin masraflarını da Sözcü TV karşılıyor.
Ve evet, bilin bakalım o otelin geceliği ne kadar:  Hangi otel diye merak ediyorsanız internete "Fatih Portakal'ın kaldığı otelde yangın" diye yazın çıkar. İşte o otelde kaldığı süre zarfında yaptığı ekstra masrafları da yine Sözcü üstlenecek. Yani sevgili dostlarım, içtiği suyu bile Sözcü Tv ödeyecek. Nasıl tatlı hayat değil mi? Peki şimdi gelin acı tabloya birlikte bakalım.
Sözcü TV’de emekçinin ve diğer ekran yüzlerinin maaşı ne? Haberin tüm yükünü sırtında taşıyan muhabirler 25 bin ila 35 bin lira arasında maaş alıyor. Haber merkezlerinin belkemiği olan editörler 40 ila 45 bin tl’ye talim ediyor. Diğer spikerler ortalama 70 ila 100 bin lira maaşa çalışıyor. Uçuruma bakar mısınız?" denildi. Medyaradar

Editör: Haber Merkezi