Bursa’nın İnegöl ilçesinde gerçekleştirilen MODEF mobilya fuarını ziyaret eden MHP’nin Bursa Milletvekili ve adayı İsmet Büyükataman, yeni dönemde İnegöl’ü il yapmak için çalışacaklarını söyledi.

Beklenen oldu, Numan Kurtulmuş  TBMM Başkan Adayı gösterildi Beklenen oldu, Numan Kurtulmuş TBMM Başkan Adayı gösterildi

"TBMM'DE ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ"

Büyükataman, şöyle konuştu,  "Hepinizin bildiği üzere genel başkanımız 2018 yılında, 'Cumhuriyetin 100. yılında büyükşehirleri kapsayacak şekilde 100 il ve bin ilçeden oluşan bir idari sistemle ekonomide yerli ve milli diriliş sayesinde, siyasette birlik ve dayanışma ruhunun ayağa kalkışıyla Türkiye bölgesinde süper güç, küresel düzeyde de sözü dinlenen bir ülke seviyesine çıkmalıdır, inanıyorum ki mutlaka çıkacaktır’ sözleriyle, büyüyen Türkiye’nin idari ihtiyaçlarının karşılanması adına işaret fişeğini yakmıştır. Bu çerçevede de Milliyetçi Hareket Partisi olarak önümüzdeki dönemde İnegöl'ün il olması için TBMM'de elimizden geleni yapacağımızdan emin olmanızı istiyorum" şeklinde konuştu.