Fenerbahçe'nin anlaşma sağladığı ve İstanbul'a getirdiği Jose Mourinho, Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda 45 bin taraftar önünde 2+1 yıllık resmi imzayı attı.

“İYİ YERLERDEN BİR TANESİNDEYİM”

Portekizli teknik adam, ''Adım Fenerbahçe ile geçtiğinden beri göstermiş olduğunuz sevgiyi derinden hissettim. Normalde bir teknik adam, elde ettiği zaferden sonra bu sevgiyi görür. Ama bunun öncesinde bu sevgiyi hissedebiliyorum sizden. Bu sevgi bana büyük bir sorumluluk veriyor. Ben de sizin ailenize aitim. Bu forma benim tıpkı derim, kemiğim gibi. Futbol, bir tutkudur. Öyle zannediyorum ki bu tutkuyu hissedebileceğimiz en iyi yerlerden bir tanesindeyim'' dedi.

Arda Güler, antrenmana çıkmadı, Portekiz maçında var mı? Arda Güler, antrenmana çıkmadı, Portekiz maçında var mı?

“ÖNEMLİ OLAN FENERBAHÇE”

Portekizli hoca şöyle devam etti, “Ali Koç'u tanıdığımdan beri gerçekten şunu söyleyebilirim ki, burada olmayı çok istedim. Sizler çok büyük bir taraftar grubusunuz. Bunu tüm kalbimle söylüyorum, sizin bu tutkunuz için burada olmayı çok istedim. Türkiye futbolu için, Türkiye Ligi'ni geliştirmek için yardımcı olmak için burada çalışmak istiyorum. Ama en önemlisi, asıl önemli olan şey Fenerbahçe. Şu dakikadan itibaren sizin hayalleriniz, benim hayallerim. Bu forma artık benim derim, kemiğim gibi! Asıl önemli olan şey Fenerbahçe.''

Editör: Bilal Kayaaltı