Muharrem İnce, seçimlere 3 gün kala cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiğini duyurdu. Kendisine iftira atanlara karşı sessiz kalan muhalefete tepki gösterdi

İnce'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Tam 40 yılın üzerinde bir süredir siyasette mücadele ediyorum. Kul hakkı yememeğe özen gösterdim. Doğruya doğru yanlışa yanlış dedim. İsrail'den bir porno sitesinden alıyor görüntüyü yayınlıyorlar. İftiralar atılıyor.

Ve bütün bunlar oluyorken bu ülkenin savcıları emniyet görevlileri bir şey yapmıyor. Gazeteciler bir tane bile Muharrem inceye iftira atılıyor yazmıyor. Benim böyle bir ses kaydım görüntüm yok ki. Gerçek yada montaj fark etmez diyemezsin. Çünkü gerçek değil bunu biliyorsun. TC devleti benim itibarımı koruyamamıştır. Alenen iftiradır.

Benden başka mal varlığını açıklayan kimse yok. Ben açıklıyorum bana çamur atıyorlar. Ne kadar kaçak FETÖ'cü varsa yurt dışından saldırıyor, HDP uğraşıyor.

Memleket Partisi mutlaka mecliste olmalıdır. Atatürkçüler o mecliste olmalıdır. Kim saldırırsa saldırsın istedikleri kadar montaj kaset, dekont yapsınlar Memleket Partisi'ne her evden bir oy istiyorum. Bu atılan iftiralara, 'Saray'dan para aldı çekilemez' diyenlere bu alçaklığı yapanlara sesleniyorum. 45 gündür kumpaslara direniyorum. Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekiliyorum.

Editör: Bilal Kayaaltı