Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, kendisine iade-i ziyarette bulunan Bursa Valisi Mahmut Demirtaş’ı makamında ağırladı. Osmangazi Kaymakamı Ali Partal, Yıldırım İlçe Kaymakamı Metin Esen ve Nilüfer İlçe Kaymakamı Murat Süzen ile birlikte kendisini ziyarete gelen Vali Demirtaş’ı belediye binası girişinde karşılayan Başkan Aydın, belediyenin çalışmaları hakkında Vali Demirtaş’ı bilgilendirdi.

“DESTEK VERECEĞİZ”

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aydın, kente artı değer katacak her türlü çalışmaya destek vermekten mutluluk duyacaklarını ifade etti. Başkan Aydın, nazik ziyaretinden dolayı Vali Demirtaş’a ve ilçe kaymakamlarına teşekkürlerini sundu.

Vali Mahmut Demirtaş da, Osmangazi Belediye Başkanlığına seçilmesinden dolayı bir kez daha tebrik ettiği Başkan Aydın’a çalışmalarında başarılar diledi.

ŞEHREKÜSTÜ'NDE EZBERİ BOZDU 

Nafaka şoku! Özdilek Holding'in mallarına tedbir talebi... Nafaka şoku! Özdilek Holding'in mallarına tedbir talebi...

Hatırlanacağı gibi Başkan Aydın, belediyeye ait olan Şehreküstü Camii altındaki helaları üçüncü kişilere kiralayarak rant elde edenlerin ezberini bozmuş, tuvaletleri ücretsiz olarak vatandşın  hizmetine açarak tarihe geçmişti. Erkan Aydın, geçtiğimiz gün de Osmangazi Meydanı'ndaki Halk Lokantası'nda 3 kap yemeği 80 TL'ye satışa sunarak dar gelirlilerin yüzünü güldürmüştü. 

Editör: Bilal Kayaaltı