Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde gerçekleştirilen Gastronomi Festivali, Türkiye’nin ünlü şeflerini de Merinos Park’ta buluşturdu. Lezzet şölenin de, Bursa’nın markaları damaklarda baş döndüren tatlar bıraktı. 

500 BİNDEN FAZLA ZİYARETÇİ 

Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ve kentteki kültür sanat faaliyetlerine katkılarıyla ön plana çıkan Özhan Market de, "Yeşil Bursa Yeşil Gastronomi" temasıyla organize edilen festivalde yer aldı. Bursa’nın ilk yerel market zinciri Özhan Market, kent kültürünün ve sosyal hayatın vitrini konumunda olan 2'nci Gastronomi Festivali’nde açtığı stantla Bursa'da yaşayanları damaklarını tatlandırdı.

Kastamonulu ustalar, Bursa İskender'ini sahiplendi Kastamonulu ustalar, Bursa İskender'ini sahiplendi

Merinos Park’ta 15-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen festivalde Özhan’ın kendi üretimi olan lezzetler market standında satışa sunuldu. Fuara gelen binlerce ziyaretçi Özhan standındaki birbirinden nefis lezzetlere yoğun ilgi gösterdi. 500 binden fazla vatandaşın ziyaret ettiği ve renkli etkinlilerin düzenlendiği festivalde Bursa mutfağının zengin lezzetleri tanıtıldı. Özhan Market olarak bu önemli festivalde yer aldıkları için mutlu olduklarını kaydeden Özhan Market Kurumsal İletişim Müdürü Ayşen Yılmaz, Bursalıların Özhan lezzetlerine gösterdiği büyük ilgiden duydukları memnuniyeti ifade etti.
 

Editör: Bilal Kayaaltı