Anlattıklarıyla ezberleri bozan, birçok kesim tarafından sevilen biri olan , kamuoyunda  "Ramazan Hoca" olarak tanınan Ramazan Pişkin, İstanbul Fatih'te  bir kişi tarafından bıçaklanarak katledildi.

Korkunç olay, İstanbul’un Fatih ilçesi  Cerrahpaşa Kocamustafapaşa Caddesi üzerinde bulunan bir dükkanda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Diyarbakır'da Ulu Camii’ndeki konuşmalarıyla tanınan ve "Ramazan hoca" olarak tanınan Ramazan Pişkin, dükkanında bilinmeyen bir sebepten dolayı bir kişi ile tartıştı. İsmi henüz öğrenilemeyen şahıs, tartışma sonrasında Ramazan Pişkin'i bıçakladı.

Otomobil koyun sürüsüne çaptı, çok sayıda hayvan öldü! Otomobil koyun sürüsüne çaptı, çok sayıda hayvan öldü!

HASTANEDE VEFAT ETTİ

Bıçaklanarak ağır yaralanan Pişkin, hastaneye kaldırıldı. Pişkin'in kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybettiği öğrenildi. Öte yandan polis ekipleri, kaçan kişiyi yakalamak için çalışma başlattı. Ramazan Pişkin'in ölüm haberini alan binlerce seveni sosyal medyadan paylaşımlar yaptı, üzüntülerini belirttiler.

SÜREKLİ TEHDİT EDİLİYORDU 

Halil İbrahim Galya isimli vatandaş, "Dün akşam saat 20.00’de 3 arkadaş buraya geldik. Biz geldiğimizde ışıklar kapalıydı. İçeride oturup bir süre muhabbet ettik. 3 arkadaşım ile kendisinden tespih aldık. Ondan sonrada çıktık. Kendisinde biraz tedirginlik vardı. Biz onu hissettik çünkü ışıkları kapalıydı. Mekanı cennet olsun. Hatta bizden sonra arkadaşım telefon ile aradı bize öldürülmüş dedi. Bizden sonra dün akşam Sirkeci’de yemek yemiş. Videolarında da dediği gibi sürekli tehdit edildiğini söylüyordu. Kendisine neden Diyarbakır’dan buraya taşındığını sordum. Bana orada anlattıklarımı burada da anlatmaya çalışacağım dedi” diye konuştu.

Editör: Bilal Kayaaltı