Vatandaşı parasal yönde rahatlatmak isteyen bankalar sevindiren adımlar atıyor.  Akbank da 16 bin TL kredi olanağıyla nakde ihtiyacı olanların yüzünü güldürüyor.

Bursa’da ‘Blockchain Teknolojisi’ ele alındı Bursa’da ‘Blockchain Teknolojisi’ ele alındı

Akbank 16 bin lira kredi kampanyasının başvuru sürecinin oldukça kolay olduğu biliniyor. Bu kampanyadan faydalanmak isteyenlerin, Akbank'ın resmi internet sitesine veya şubelerine başvurması gerekiyor. Başvuru işlemi sırasında kişisel bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde verilmesi önemli olarak görülüyor.

Bunun yanı sıra, belirlenen kredi notu ve gelir kriterlerini karşılamak da başvurunun olumlu sonuçlanması açısından oldukça önemli.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN 

Akbank'ın 16 bin lira kredi kampanyasından faydalanmak isteyenlerin başvuru işlemi oldukça basittir. İnternet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden başvuru yapmak isteyenler, Akbank'ın resmi internet sitesine giriş yaparak başvuru formunu doldurabilirler. Ayrıca, şubelere bizzat giderek de başvuru yapmak mümkündür. Başvuru işlemi sonrasında, Akbank yetkilileri başvuruyu değerlendirerek olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapacak.

Akbank'ın başlattığı 16 bin lira kredi kampanyası, belirli bir kesimin finansal durumunu iyileştirmeyi amaçlıyor. T.C. kimlik numarasının son hanesi 0,2,4,6 ve 8 olanlar için sunulan bu özel fırsat, belirtilen IBAN numarasına yapılacak. Kampanyadan faydalanmak isteyenler, Akbank'ın başvuru şartlarını yerine getirmesinin ardından başvurularını yaparak ödemelerini alabilecek.

Editör: Bilal Kayaaltı