Meclisten flaş onay! Emeklilerin yüzü gülecek, bu fırsat çeperden bayram yaptıracak. Her emeklinin cüzdanına 50. 000 TL girecek.

Tüm emeklilere 50.000 TL ödeme yapılacak Hükümet son zamanlarda emekliler ile ilgili yaptığı çalışmaların üzerine daha fazla düşmeye başladı. EYT düzenlemesi ile emekli olan yaklaşık 2 milyon vatandaşın ardından ülke genelinde bulunan emekli sayısı 15 milyonun üzerine çıkmış oldu. Devlet tarafından milyonlarca emekliliği ilgilendiren 50.000 TL ödeme yapılacağı açıklandı. Ödeme ile ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizde…

Ülkede büyük bir kitleye sahip olan emekli vatandaşlar üzerinde yapılan yeni projeler günden güne çoğalmaya devam ediyor. Devlet tarafından açıklanan son proje pek çok kişi tarafından büyük ilgi görmeye başladı. Hükümet tarafından binlerce emekli için 50.000 TL’ye varan ödeme fırsatı sunulmaktadır. Vatandaşlar konu hakkında detayları incelemeye başladı.

emekli1.png

Emekli maaşlarına zam yapılacak! Bayram ikramiyelerinde de artış olacak!  Müjde geldi Son dakika Emekli maaşlarına zam yapılacak! Bayram ikramiyelerinde de artış olacak! Müjde geldi Son dakika

KAMU BANKASI EMEKLİLERİNE BÜYÜK İMKAN

Emekli maaşını kamu bankaları olarak adlandırılan VakıfBank Halkbank ve Ziraat Bankası üzerinden alan binlerce emekli için hükümet tarafından büyük bir kredi kampanyası detayları açıklandı. Konu hakkında detaylar araştırılırken verilecek olan 50.000 TL'lik kredi ödemesinin borç kapatma kredisi olduğu aktarıldı. Diğer bankalara birden çok kredi borcu olan emekliler için borçların tek çatı altında toplanmasını sağlamak amacı ile kamu bankaları tarafından 50.000 TL'ye varan borç kapatma kredisi verilecek.

TEK ÇATIDA TOPLANIYOR

Emekli maaşını Vakıfbank, Halkbank ya da Ziraat Bankası üzerinden alan binlerce emekli için diğer bankalara olan borçlarını kapatmak ve borcunu tek bir çatıya toplamak amacıyla 50.000 TL'ye varan borç kapatma kredisi sunuluyor.

RAHATLATAN PLAN DEVREYE GİRDİ

Son dönemlerde yaşanan ekonomik sıkıntılar özellikle emekliler için büyük bir sorun haline geldi. Bu durum her geçen gün çok daha sıkıcı bir hal almaya devam ediyor ve bu durumun önüne geçebilmek için kamu bankaları ve özel bankalar tarafından pek çok kampanya açıkladı. Bu kampanyaların başında ise kamu bankaları tarafından en son açıklanan borç kapatma kredisi yer alıyor ve bu çerçevede 50.000 TL ödeme sağlanacak. Bu sayede emeklilerin hem fiziksel hem de psikolojik anlamda yükünü en aza indirmek hedefleniyor.