Bankaların promosyon ve hediyelerle vatandaş memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için bir birleriyle yarışıyor. Ziraat Bankası dikkat çeken bir kampanya duyurusu daha yaptı. Ziraat Bankası duyurusu doğrultusunda müşterilerine özel 2500 TL kazandıracağı kaydedildi.

Ziraat Bankası kartı sahibi vatandaşlara 2500 TL değerinde hediye para verileceği belirtilirken milyonlarca kişi bankanın müjdesinin detaylarını merak etmeye başladı. Bankalar müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacıyla fırsat ve kampanya duyurusu yapmaya devam ederken Ziraat Bankası duyurusunun detayları dikkat çekti.

ZİRAAT BANKASI'NDAN HEDİYE PARA!

Bankalar tarafından sunulan kampanyalar vatandaşların ekonomik açıdan yüzünü güldürmeye devam ederken Ziraat bankası duyurusu dikkat çekti. Bankanın duyurusu vatandaşların oldukça memnun olmasına neden olurekn 2000 TL kampanya detayı merak edildi.

Ziraat bankası internet sitesinde yer alan kampanya duyurusu doğrultusunda şu şekilde ifade edildi;

Bankkart kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TatilBudur'da tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.499 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 750 TL Bankkart Lira, 12.500 TL-19.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira, 20.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 2.000 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya 4 Şubat-28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile katılım sağlayabilirsiniz.

SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan TATILBUDUR yazıp 4757'ye SMS gönderebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Kazanılan Bankkart Liralar 7 Mart 2023 tarihinde yüklenecek olup, 10 Nisan 2023 tarihine kadar kullanılabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 11 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 2.000 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil değildir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar için geçerlidir.

Ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve TatilBudur kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

(Kaynak Haber 1965)

Editör: Bilal Kayaaltı