Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'nın annesi Güneri Babacan hayatını kaybetti. Ali Babacan, 6 Kasım'da babası Hilmi Babacan'ı toprağa verdi. Babacan'nın acısı henüz dinmemişken bir acı haber daha geldi.

Saadet Partisi'nden istifa  eden iki isim AK Parti'ye üye oldu Saadet Partisi'nden istifa eden iki isim AK Parti'ye üye oldu

PARTİDEN AÇIKLAMA YAPILDI

Ali Babacan, babasının kaybetmesinden 26 gün sonra da bugün annesi Güneri Babacan'ı kaybetti. Deva Partisi hesabından yapılan açıklamada, "Genel Başkanımız Ali Babacan'ın kıymetli annesi Güneri Babacan'ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Başta Genel Başkanımız olmak üzere, tüm Babacan ailesine başsağlığı diliyoruz" şeklinde ifadelere yer verildi.

YARIN TOPRAĞA VERİLECEK

Güner Babacan, 10 Aralık Pazar günü Hacı Bayram Camisi’nde öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedilecektir. 1945’de Çorum’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Ankara’da okudu. Ankara’nın eski Koyunpazarı esnafından Bahattin Ebil ve Ayşe Ebil’in kızı olan Güner Babacan, ömrünü ailesine, çocuklarına sivil toplum çalışmaları ve hayır işlerine adadı.

Editör: Bilal Kayaaltı