İnegölspor’u evinde mağlup ederek büyük moral bulan Bursaspor’da, 23 Erzincanspor hazırlıkları devam ediyor. Zorlu maç öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özer Hurmacı, taraftarın itici güç olduğunu belirtti.

Bursaspor’un yeni patronu Hurmacı, Enver Cenk Şahin’in sakatlığı ile olarak şöyle konuştu:  “Enver Cenk Şahin’in son durumu nedir?” sorusuna genç çalıştırıcı, “Bileğinin etrafında ödem var. 1-2 haftalık daha süreci olacak. Ödemin dağılması gerekiyor. O ödem ona ağrı yapıyor ve performans veremiyor. Umarım bir an önce düzelir. Takımın en skorer oyuncusu eksik. O da gelince daha iyi olacağız. Her zaman daha iyi olabilmek için savaşıyoruz. Birçok oyuncum var. Alternatiflerimiz var. Yetenekliler Bütün oyuncularımız fırsat bulacak ve onu değerlendirecek” cevabını verdi.

Bursa’da Balkan göçmenlerinin hikayeleri yarışacak Bursa’da Balkan göçmenlerinin hikayeleri yarışacak

“KEŞKE HER MAÇTA TARAFTARIMIZ OLSA”

Hurmacı, 24Erzincanspor maçı ile ilgili olarak ise, “Yaptığımız analizlerde Bayburt Özel İdare Spor ve İnegölspor’dan daha iyiler. 6. sıradalar. Play-Off’a oynuyorlar. Bizim için zor olacak ama biz rakip ayırt etmiyoruz. Kafamızdaki planları coşkulu şekilde sahaya yansıtırsak, hangi lig olursa olsun her takımla kafa kafaya oynar ve üstünlük sağlarız” dedi. Taraftarla ilgili sorulan soruya da yanıt veren Hurmacı, “Gönül ister ki her maçta taraftarımız olsa. Şu an için böyle bir cezamız var. Yadigar Bilet kampanyası başlattık. Taraftarımız, kulübün arkasında olduğunu hissettirirler umarım. Tribünde olsunlar olmasın fark etmez. Onları yanımızda hep hissediyoruz. İçleri rahat olsun. Hangi armayı, hangi formayı terlettiğini herkes burada çok iyi biliyor” diye konuştu.

“FUTBOLA AŞIK BİRİYİM”

Bursaspor Futbol Sorumlusu Özer Hurmacı, "Tekrar sizi sahalarda görebilecek miyiz?" sorusuna şu yanıtı verdi: “Ben futbola aşık bir insanım. Günün her hangi bir saatinde futbol oynamaya çağırırsanız sizle futbol oynarım. Evet, oynamak istiyorum ama zoraki durum olması halinde Futbolcularımın beni yoracağını sanmıyorum.”

“HER MAÇI  KAZANMAK İSTİYORUZ”

Bursaspor Futbol Sorumlusu Özer Hurmacı, ‘Bursaspor’un hedefi ne?’ sorusuna karşılık şu cevabı verdi: “Çok fazla çalışma zamanımız olmadı. Önemli olan maçları kazanmak. Kazanırken de gelişmek önemli. Ve doğru gelişmek daha da önemli. Hiçbir şey kafanızda kurduğunuz gibi de olmayabilir. O günkü hava şartları, futbol şartları, Allah’ın hissetmesi İnegölspor maçında rakibin topu direkten dönüyor sonrasında biz hemen gol atıyoruz. Bunlar önemli. Şükretmemiz lazım. Bursaspor’un hedefi her maçı kazanmak olacak. Kalan veya önceki maç yok. Herkesin hafızasına girsin. Bursaspor’un hedefi her maçı kazanmaktır. Bunun sonunda nereye gideceğimizi göreceğiz.”