Bursaspor Haberleri

bursaspor haberleri ve güncel bursaspor gelişmeleri, bursaspor ile ilgili tüm video, bursaspor fotoğrafları ve bursaspor haberleri Bavul Haber sitemizde


BURSASPOR

Kulübün adeta küllerinden doğması için camia kenetlenirken, Bursaspor'da tahtanın nasıl açıldığına dair Enes Çelik'ten açıklama geldi.

BURSASPOR

Bursaspor Kulübü gecenin ilerleyen saatlerinden bir transfer haberi paylaştı.

BURSASPOR

Bursaspor Başkanı Çelik, “Bir ayrışmaya sebebiyet vereceksek arkadaşlarımızla birlikte görevi bırakmak dahil her türlü kararı almaya hazırız" dedi.

BURSASPOR

Bursaspor’un altyapı seçmeleri Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nde yapıldı. 2009-2010-2011-2012 doğumlu futbolcu adayları ve ailelerinin yoğun katılımı dikkat çekti.

BURSASPOR

Başkan Çelik, bazı kesimlerin “Kesin kapanır” dediği şehrin gözbebeği Bursaspor’u layık olduğu Süper Lig’e taşımaya niyetli.

BURSASPOR

Vakıfköy’den yetişen 30 yaşındaki deneyimli stoper yeniden Bursaspor forması giyecek.

BURSASPOR

Merinos’ta yapılan ve 3 adayın yarıştığı Bursaspor Olağan Seçimli Divan Genel Kurulu toplantısında başkanlığa oyların 208’ini alan Gökhan Tuzlacıoğlu seçildi.

BURSASPOR

Bir yandan yeni transferleri birbir açıklayan Bursaspor bir yandan da sözleşmesi biten oyuncularla yollarını ayırıyor.

BURSASPOR

Transferin hızlı takımı Bursaspor doludizgin gidiyor. Takıma bir santrafor daha kazandırdıklarını belirten Enes Çelik, 'Baba transfer' yorumunda bulundu.

BURSASPOR

Bursaspor’da takımın başına Timsah’ın efsane isimlerinden Pablo Martin Batalla’yı getiren Enes Çelik yönetimi, kulübün idari menajerini de belirledi.

BURSASPOR

Bursaspor, deplasman maçlarında sponsor olan isimleri kamuoyu ile paylaştı.

BURSASPOR

Enes Çelik yönetimiyle birlikte gözünü Süper Lig'e diken Bursaspor, geçen senelerde yapılan hatalardan ders çıkarıyor.