Bursaspor Teknik Direktörü Pablo Martin Batalla Özlüce ibrahim Yazıcı Tesislerimizde gerçekleşen törenle 3 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

Teknik Direktorumuz Pablo Martin Batalla 1668Cfbec012D0

Bursaspor'un efsane futbolcusu Pablo Martin Batalla, yeniden sahalara döndü. Bursaspor Başkanı Enes Çelik, seçilmesinin ardından transfer çalışmalarına hız verirken teknik direktör arama çalışmasını tamamladı. Başkan ÇelikPablo Martin Batalla ile anlaştıklarını duyurdu. Bursaspor, Batalla için imza töreni'ni Bursa Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde gerçekleştirdi.Teknik Direktör Pablo Martin Batalla, ekibinde yer alacak isimleri açıkladı; “Serdar KurtuluşAykut AkgünEmre PehlivanEmre Arslan ve beklemeye değecek bir performans antrenörümüz ekibimizde olacak” dedi.

"KONU BURSASPOR OLUNCA AİLEM BENİ DESTEKLEDİ"

İmza töreninde konuşan Pablo Martin Batalla şunları söyledi: "Bu sene çalışmama kararım vardı ama Bursaspor söz konusu olunca her şey değişti. Burada olmaktan çok mutluyum. Burayı kendi ailem olarak gördüm. Yardım etmekten çok memnunum. Nilüfer’deki tecrübemden dolayı bir kaç kulüpten teklif aldım ama aile planlarımdan dolayı bunları kabul etmedim. Bursaspor’un planı, transfer tahtasının açılması beni etkiledi. Kabul etmek zor olmadı. Konu Bursaspor olunca zaten ailem de beni her zaman destekliyor."

Yeşil beyazlı taraftarları 22 Temmuz’daki sezon açılış idmanına davet eden Batalla, kısa vadede hedefinin şampiyonluk olduğunu belirtirken, uzun vadede de Bursaspor’da, Atletico Madrid’in hocası Diego Simeone gibi 12 yıl kalmak istediğini vurguladı.

Çelik: Tahta için 400 milyon TL harcadık, bir daha asla... Çelik: Tahta için 400 milyon TL harcadık, bir daha asla...

Teknik Direktorumuz Pablo Martin Batalla 1668Cfc2082E26

Editör: Haber Merkezi