Gazeteci İsmail Saymaz, yaklaşık 20 aydır çalıştığı Halk TV ile yollarının ayrıldığını duyurdu. Saymaz’ın ayrılışına Halk TV’de tepki geldi,

Twitter hesabından açıklama yapan Saymaz, “Bugün itibariyle Halk TV ile yollarımız ayrıldı. Yaklaşık 20 aydır omuz omuza çalıştığım Halk TV emekçilerine ve sevgili izleyicilerimize çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin” dedi.

İŞKUR duyurdu 4330 TL ödeme yapılacak! 45 yaş altına veriliyor. TC Kimlik ile müracaat yapılacak İŞKUR duyurdu 4330 TL ödeme yapılacak! 45 yaş altına veriliyor. TC Kimlik ile müracaat yapılacak

SÖZCÜ TV'YE BAŞLADI

Sözcü TV Genel Müdürü Alişer Delek, twitter'dan yaptığı duyuruda İsmail Saymaz'ın Sözcü TV'ye geçtiğini bildirdi. Delek, Sevgili arkadaşım, son dönemin en iyi muhabir/gazetecisi @ismailsaymaz aramıza hoşgeldin. Seninle daha da güçlü olacağımız kesin. @szctelevizyonu'ndan gözünüzü alamayacaksınız…" dedi.

HALK TV'DEN  AÇIKLAMA

Halk TV tarafından yapılan açıklamada, Saymaz'ın sözleşmesi bitmeden ayrıldığı bildirildi. Açıklamada, kurumun Saymaz'ın başka bir mecraya geçme kararını etik bulmadığını kaydedildi.