Üzücü olay, bir hafta önce Bursa’nın  Nilüfer ilçesi Çamlıca Mahallesi'nde meydana geldi. Erdem E., bir yakınının düğünü için Lefkoşa Caddesi üzerinde bulunan Nilüfer Davet Düğün Salonuna gitti. Düğün salonunda otopark fişi alıp aracını valeye teslim etti. Düğün bitimi salondan ayrılmak için dışarıya çıkan Erdem E., valeye aracını almak istediğini bildirdi. 15 dakika boyunca aracısı almak için bekleyen hatta kendisinden sonra gelen kişilerin otomobilini aldığını gören Erdem E., valeye 'arabam nerede' diye sordu. Vale Erdem E’ye 'abi araba kaza yaptı, gelmen gerekiyor' dedi. Erdem E. olay yerine gittiğinde aracın tamponunun sol tarafının parçalanmış ve yerde bir motosiklet olduğunu gördü.

Sigara Çalmak için Açılan Delik Şaşırttı Sigara Çalmak için Açılan Delik Şaşırttı

HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİ

İddiaya göre Tayfun Zengin (25) idaresindeki 16 BEK 954 plakalı motosiklet Nilüfer Davet Düğün Salonu otoparkından çıkan Ö.F.Y. (16) idaresindeki 16 AKF 275 plakalı otomobile çarptı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı motosiklet sürücüsünü hastaneye kaldırdı. Motosiklet sürücüsü Tayfun Zengin hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

KALK MASAJI YAPIYORLARDI

Erdem E. emniyete verdiği ifadesinde, "Olay yerine gittiğimde aracımın arka tamponunun sol tarafı parçalanmış yerde bir motosiklet vardı. Motosiklet sürücüsü olduğunu öğrendiğim kişiye sağlık görevlileri kalp masajı yapıyordu. Ben benim aracımı hangi valenin teslim alıp kaza yaptığını bilmiyorum fakat olay yerinde duyduğum kadarıyla adını bilmediğim sakallı bir şahıs kazayı üstlenmeye çalışıyordu. Fakat daha sonra kamera görüntülerinde kazayı gerçekleştiren şahsın sakalsız bir şahıs olduğunu duydum" dediği öğrenildi. Polisin olayla ilgili geniş kapsamlı soruşturması devam ediyor.