Nilüfer FK ile Bölgesel Amatör Lig şampiyonluğu yaşayan ve tatil için ülkesine giden Batalla’nın önümüzdeki hafta Bursa’ya gelip mesaiye başlayabileceği dile getirildi.

2475094

41  yaşındaki teknik adamın sezona başlangıç ve kamp tarihleri için de çalışma yaptığı belirtilirken , imza töreniyle ilgili de çalışmalar yapıldığı öğrenildi. 

Vakıfköy'de yetişen stoper, yıllar sonra Bursaspor'a geliyor Vakıfköy'de yetişen stoper, yıllar sonra Bursaspor'a geliyor

Öte yandan Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın sosyal medya hesaplarından Pablo Martin Batalla ile bir ilgili açıklama yaptı. "Erkan Aydın'ın paylaşımında; “Bursaspor‘a şampiyonluğu yaşatan efsane kadronun 10 numarasıydı Batalla. Geçtiğimiz sezon Nilüfer Belediye Futbol Spor Kulübü’nü bir üst lige taşımayı başardı ve her zaman başarılarıyla adından söz ettirdi. Şimdi Bursaspor’un teknik direktörlüğüne gelerek, hem takımımız için hem de kendi kariyerinde yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor. Yeşil-beyaz renkler sana çok yakışıyor, Pablo Martin Batalla.” ifadeleri yer aldı.

Editör: Haber Merkezi