Bursaspor Enes Çelik'e ve ekibine emanet Bursaspor Enes Çelik'e ve ekibine emanet

Haftalar önce küme düşen Bursaspor’la ilgili kent dinamiklerinin çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda yeşil beyazlı yönetim, belediye başkanlarıyla buluşuyor.  

“HEP BİRLİKTE ÇABA GÖSTERECEĞİZ”

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, Bursaspor Başkanı Sinar Bür ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni makamında ağırladı, önemli mesajlar verdi.  Bursaspor’u bulunduğu zor durumdan kurtarmak için mücadele veren Bursasporlu yöneticilerin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aydın, şehrin marka değeri olan Bursaspor’u eski günlerine kavuşturmak adına herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyledi. Kulübün yaşadığı zor durumdan kurtulması için neler yapılması gerektiği konusunda yeşil beyazlı yöneticiler ile fikir alış verişi yapan Başkan Aydın, “Birbirimize kenetlenerek takımın eski günlerine dönmesi için hep birlikte çaba göstermeliyiz. Biz gerekli desteği vermeye her zaman hazırız” dedi.

Bursaspor Başkanı Sinar Bür ve Yönetim Kurulu Üyeleri de desteklerinden dolayı Başkan Aydın’a teşekkür etti.  Bür, görüşme sonunda  Aydın’a isminin yazılı olduğu forma ile atkı hediye etti.

Editör: Bilal Kayaaltı